Forum sojuszu Arystocracy z Universum 56

Forum Sojuszu A_C na Uni56


#1 2007-11-17 10:20:54

ziemowit

Administrator

Punktów :   

Atakują edigra

"Gracz edigr informuje cię, że :
Hejka! Jak tak dalej pojdzie,znikne z powierzchni ziemi..Od wczoraj najezdza na mnie typ z planety Stalum (3:399:4) pacman...wczoraj wpadl w odwiedziny z niezla flotka(5c.mysliwcow i 8krazownikow)...nie mam z nim najmniejszych szans,wybil moja flote i zabral surowce... Pozdro!"

trudna sytuacja gość jest na 294 pozycji i nikt z nas nie ma z nim szans w bezpośredniej konfrontacji.

Moim zdaniem masz kilka możliwości:
1. Wziąć urlop na 2-4 dni - ale wtedy i tak nie bedziesz sie rozwijał.
2. Dbaj o to żeby na planecie nie mieć surowców tj. inwestuj w naukę i budynki.
3. Jak masz dwie planety do przerzucaj wszystko na drugą.
4. Zbuduj transportowce i fruwaj z surowcami tj. misja stacjonuj albo napadaj gdzieś daleko z szybkością 10% tu przed celem anulujesz misję i tak w kółko. Jak będziesz mieć juz trochę surowców to sie zabunkruj cieżkimi działami.

Masz szczęście że gość jest z innej galaktyki i za często nie będzie Ciebie napadał chyba że ma kilka flot. Myśle że nie zaatakuje Ciebie częsciej jak dwa razy na dobę.

Offline

 

#2 2007-11-17 11:21:40

marcinek100

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Atakują edigra

hmm....wiem,ze cieko ale dam rade,musze tylko uzbierac surowce,moge juz budowac krazowniki i zaraz bede miala tarcze planetarna Dzieki za rady...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazypeopleintercorporate.pun.pl www.roxoria.pun.pl www.is-mgr.pun.pl www.zreczni.pun.pl www.whoisnext.pun.pl